5.5.14

Patrycja i Albert

Tym razem zdjęcia dość inne i nietypowe. Zapewne większość pomyśli że co to wgl jest? co za straszny i nieumiejętny retusz?!Więc w ramach sprostowania dodam, że taki efekt był w pełni zamierzony i świadomy.
Sesja wyszła zupełnie inaczej niż planowałam ale i tak było super :] i nawet złe warunki pogodowe nam nie przeszkodziły :]

6 komentarzy:

 1. Okropne są te zdjęcia. Zepsułaś okazję tylko.. A zakochanych fotografuje się najlepiej. No, ale... Może w końcu coś oryginalniejszego niż ciągle to samo nam pokażesz? Ile można oglądać Twojego psa i te same kadry..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drogi Anonimie
   Skoro wiesz, że zakochanych fotografuje się najlepiej to wynika z tego, że Ty również jesteś fotografem.
   Chętnie zobaczyłabym twoje prace. Podeślesz link do jakichś swoich prac lub stronki? Może będziesz dla mnie inspiracją :)

   Usuń
 2. Zapomniałam o podpisie. - N

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drogi Anonimie,
   a może niektórym się podobają zdjęcia tego psa? Ja akurat bardzo lubię je oglądać. I tak się składa, że Marysia ma dużo pomysłów, tylko musi je zrealizować. No i co do powyższych zdjęć - tak miało być i według mnie jest okej, choć mogłoby być lepiej, ale jest OK !
   POZDRAWIAM.

   Usuń
 3. Dziwne te Twoje zdjęcia. Pełno szumów, które je psują i ten efekt. Nic nowego. Zatrzymałaś się koleżanko i nic a nic nie ruszasz się dalej. Cały czas wg mnie stoisz na tym samym poziomie od kiedy widziałam Twoje pierwsze zdjęcia w pierwszej gimnazjum. Nic ciekawego. - Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykro mi, że Ci się nie podobają, no ale trudno nie musi :] Tak zrobiłam, tak ma być, tak jest dobrze :P
   Skoro wiesz jakie zdjęcia robiłam w pierwszej gimnazjum, to zapewne się znamy więc szkoda, że osobiście nie jesteś w stanie wyrazić swojej opinii.
   A jeżeli nie widzisz różnicy i uważasz, że stoję w miejscu to doradź co mogłabym poprawić, co zmienić i co zrobić lepiej :]
   W celu rozwinięcia tematu zapraszam do rozmowy na fb lub gg.
   Pozdrawiam

   Usuń

Wszelkie komentarze mile widziane :]
Jednak jak coś Ci się nie podoba to uzasadnij swoją krytykę i powiedz co mogłabym zrobić lepiej.
Komentarze anonimowe i z nieuzasadnioną i bezpodstawną krytyką nie będą brane pod uwagę i nie będą publikowane.
Zachęcam do pisania swoich opinii i spostrzeżeń :]