O mnie


"Mówić przez obraz" - to hasło od dawna siedzi w mojej głowie. Dobrze wiem, że poprzez słowa nie zawsze można przekazać to na czym nam właśnie zależy. Stąd też moje zamiłowanie do fotografii.

Zajmuje się tym już dobre parę lat. Zaczęłam od malutkiego aparatu z którym spędziłam wiele godzin w ogrodzie. Jak zapewne każdy młody fotograf, ja również zaczęłam o zwykłej fotografii kwiatów i małych robaczków. Później zaczęłam pomału wstawać i piąć się ku górze. Zaczęłam fotografować zwierzęta, krajobrazy, wydarzenia. Jednak nie obca jest mi również fotografia między innymi spektakli teatralnych. Obecnie najbardziej satysfakcjonują mnie tematyczne sesje zdjęciowe. Uwielbiam poprzez współpracę z różnymi osobami, przekazywać piękno człowieka i to co kryje w sobie.

Także jak widać, żadna fotografia nie jest mi obca i straszna ;)

Ale kim jestem?

Jestem młodą dziewczyną z nietypowym spojrzeniem na świat. W kreatywny sposób staram się przekazać to co piękne i wnieść trochę wartości. Cały czas rozwijam swoją pasję i zbieram nowe doświadczenie. Chętnie podejmuję każde nowe wyzwanie dlatego serdecznie zapraszam Cię do współpracy :) Gwarantuję Ci przemiłą atmosferę oraz ciekawe efekty naszego wspólnego dzieła. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wszelkie komentarze mile widziane :]
Jednak jak coś Ci się nie podoba to uzasadnij swoją krytykę i powiedz co mogłabym zrobić lepiej.
Komentarze anonimowe i z nieuzasadnioną i bezpodstawną krytyką nie będą brane pod uwagę i nie będą publikowane.
Zachęcam do pisania swoich opinii i spostrzeżeń :]